mSpy Review 2017

Uyumluluk: iOS, Android basic
SKOR: 5 (8864 puanlama)
Fiyat: 26.00 TL

Cep telefon takibi, bunu çocuklarını ve çalışanlarını izlemek için müthiş bir yöntem olarak gören ebeveynler ve iş sahipleri arasında gitgide daha popüler bir hale geliyor.

HEMEN DENE

En gelişmiş mobil takip özellikleriyle iftihar eden yazılımıyla, mSpy önde gelen akıllı telefon takibi uygulamalarından biridir.

MSPY: CEP TELEFON TAKİP YAZILIMI

mspy başlıca özellikler

 • Arama Kayıtları: Takip altına aldığınız telefonda kimin ne sıklıkta arandığını kontrol etmenizi sağlayarak bütün arama geçmişini görüntülemenize izin veriyor.
 • Gelen Arama Kısıtlaması: Herhangi bir numaradan gelen aramaları engelliyor.
 • SMS Takibi: Takip altına alınan kullanıcının gönderdiği ya da aldığı bütün kısa mesajları izliyor.
 • GPS Konum Takibi: Hedef kişinin hareketlerini gerçek zamanlı GPS konum takibi ve kişinin kullandığı rotayı gösteren pratik bir haritayla izliyor.
 • Tuş Kaydedici: Kullanıcının mobil cihazı üzerinde yazdığı her şeyi okumanıza imkan sağlıyor.
 • Takvim: Planlanan toplantılar ve hatırlatma notları dahil, tüm takvim etkinliklerini takip ediyor.
 • E-mail: Ek dosyalar dahil olmak üzere alınan ve gönderilen tüm e-maillerin içeriğini takibe alıyor.
 • İnternet Tarama Geçmişi: Web sitelerdeki yer imleri de dahil olmak üzere kullanıcının internet geçmişini kontrol edebilirsiniz.
 • Anında Mesaşlaşmalar:  Skype, WhatsApp, iMessage, Viber, Snapchat ve Facebook gibi sohbet uygulamalarından içeriği görüntüleyebilirsiniz.
 • Uygulama Engelleme: Takip edilen cihaza yüklenen tüm uygulamaların listesini görebilir ve uygun olmadığına karar verdiğiniz uygulamaları engelleyebilirsiniz.
 • Kontaklar: Kullanıcının cihazındaki kayıtlı kişiler listesini görüntüleyerek kiminle görüşmeler yapıldığını öğrenin.
 • Uzaktan Kontrol: Uzaktan cihazınızdaki bütün bilgileri silebilirsiniz ya da telefonun çalınması veya başkalarının eline geçmesi durumunda cihazı engelleyebilirsiniz.
 • Uyumluluk: mSpy, Android, iPhone, ve BlackBerry gibi bütün büyük işletim sistemlerini destekler.

Devamını okuyun mSpy Özellikleri Hakkında.

Kimler mSpy’dan Yararlanabilir?

Ebeveynler: Bu ürün, henüz reşit olmamış çocukların nerede olduğunu ve mobil aktivitelerini takip etmek için muhteşem bir ebeveyn kontrolü olarak hizmet veriyor.

İş sahipleri: İş verenler, iş saatleri sırasında kurumsal verilerin güvenliğini sağlamak ve çalışan verimliliğini izlemek için bu takp uygulamasını kullanabilir.

Çapraz Platform Uyumluluğu

mSpy önde gelen akıllı telefon markları ve işletim sistemleri dahil olmak üzere kapsamlı bir dizi platform üzerinde çalışabiliyor. Burada mSpy yazılımı ile uyumlu olan bir dizi işletim sistemi listesini bulabilirsiniz: iOS (iPhone, iPad), Android (Samsung, HTC, LG, Lenovo vs.), Windows, Mac OS.

uyumluluk Android

Fiyatlandırma

 

fiyatlar

mSpy ücretsiz 7 günlük deneme sürümü olan tek bir telefon takip yazılımı. Aboneliği satınalmadan önce deneme sürümünden işinize ne kadar yarayacağınız görebilirsiniz.

Hem bir akıllı telefonu hem de bilgisayarı takip etmek istiyorsanız, o zaman mSpy takip paketini satın alarak tasarruf edebilirsiniz.

Müşteri Desteği

mSpy, müşterinin yazılımı kullanırken karşılaşabileceği tüm sorunlar için teknik destek sunuyor. Deneyimli temsilcilere 7 gün, 24 saat ulaşabilirsiniz.

Müşteri Desteğine ulaşmanın üç yolu var: [email protected] adresi üzerinden e-mail yoluyla. 24 saat içinde hızlı bir geri dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz. mSpy’ın ücretsiz telefon numarasını arayabilirsiniz. Ve Canlı Sohbet Desteği aracılığıyla İnternet üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Kurma Süreci

Ürünü satın aldıktan hemen sonra, yazılımı indirmek ve kurmak için gerekli bilgileri içeren bir e-mail alacaksınız. Bu e-mailde Kontrol Paneli üzerinden takip datasına erişmenizi sağlayacak size özel bir Kullanıcı Adı ve Şifre olacak. Uygulamayı kullanıcının cihazına indirmek için cihaza fiziksel olarak erişebilmeniz gerekiyor. Böylece takip datası kontrol paneline kaydedilebilir.

mSpy’ın Avantajları

Paranızın karşılığını alırsınız. En gelişmiş mobil telefon takip teknolojisini kullanıyor. Teknoloji meraklı olmayanların bile rahatlıkla kullanabileceği, kullanıcı dostu bir uygulamadır. Şirket müşteriye ait olan hiçbir datayı kayıt altına almadığı, saklamadığı, aktarmadığı ve yenidden satmadığı için bilgi güvenliği garantisi sunuluyor. Tüm aktivite kayıtları şifrelidir, bu da izinsiz girişlerin yapılmamasını garantiler. Takip fark edilmez ve kullanıcının cihazına müdahale etmez.

 1. mSpy’ı satın alın.
 2. Yükleyin ve kurun.
 3. Takibe başlayın.

8 thoughts on mSpy Review 2017

 • Eses

  Program ı kendi telefonuma mı indirecem

  Reply
  • owner Post author

   Hayır, takip etmek istediğiniz telefona. Kendi telefonunuzdan, tabletten ya da pc den bilgileri takip edeceksiniz.

   Reply
 • Eren irem

  Karşı taraf cihaza yükledikten sonra kendi cihazimizdan nasıl takip edeceğiz

  Reply
  • owner Post author

   Programı satınaldıktan sonra e-posta ile kullanıcı ismi ve şifresi gelecek. Programın sitesindeki giriş alanına tıklayıp bu bilgileri gireceksiniz. Takibi de kullanıcı panelinden yapacaksınız. Bu siteye ister bilgisayar ister tablet ister telefondan giriş yapabilirsiniz.

   Reply
 • Bahadır

  Karşı telefona fiziksel erişim olmadan icloud şifresiyle yükleme yapılabiliyormu?

  Reply
  • owner Post author

   Evet, iCloud kullanıcı ID ve şifresini girmeniz gerekecek. Hedef cihazınız iPhone veya iPad ise

   ve hedef cihazınızın iCloud giriş bilgilerini kullanarak daha az izleme özelliğine sahip Jailbreak’siz mSpy’ı seçmeniz durumunda mSpy uzaktan yüklenebilir. Düzenli olarak (24 saatte bir) yedeklendiğinden emin olun. Yine de, cihazda iCloud yedeklemesi etkin değilse, erişim gerekli hale gelebilir.

   iOS cihazının (telefon veya tablet) jailbreak’li olması durumunda, yükleme işleminin başarılı olması için cihaza 5-15 dakika boyunca fiziksel olarak erişiminizin olması gerekecektir. Tam olarak yüklendikten sonra, mSpy izlenen veri kayıtlarını, kişisel Kontrol Panelinize göndermeye başlar – satın alma işleminden sonra oluşturulacak hesaba.

   Cihazın jailbreak’li olmaması durumunda, mSpy’yı yüklemeden önce jailbreak yapmanız gerekir ve bu da biraz zaman alacaktır.

   Reply
 • Nezihe çetin

  Whatsapp gibi uygulamalari takip edebilmek icin ne yapmak gerekiyor? arama kayitlarini gorebiliyorum ancak uygulamalar icin root islemi istiyor. Bunu nasil yapacagim? Ve yaparsam telefonu kullanan kişi bunu farkeder mi? Yardimci olursaniz sevinirim

  Reply
  • owner Post author

   WhatsApp gibi uygulamaları takip edebilmek için root işlemi gerekli. İnternetten bunu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Google Play’den ya da internetten program yüklemek ve gerekli aarları yapmak kolay. Telefon kullanıcısı bunu farkedemez çünkü telefonda değişen ve belli olan bir şey olmayacaktır.

   Reply

Leave a Reply